EN UK RU

П’ята доповідь Платформи підтримки діалогів в Україні (UK) by Miguel Varela

Description

У червні 2015 р. mediatEUr та Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні розпочали впровадження проекту з побудови платформи підтримки діалогів в Україні (ППДУ). Метою Платформи є підтримка діалогів, спрямованих на розвиток мирної, демократичної та стійкої України. Завдяки регулярному контакту з-понад 30-ма місцевими фасилітаторами діалогів та проведенню п’яти зустрічей з аналізу та координації діалогової діяльності проект ППДУ утворив мережу експертів у сфері діалогів, разом з якими було ідентифіковано низку викликів та можливостей для розвитку культури діалогів в Україні. Зараз майже наприкінці пілотної фази проекту vучасники Платформи 4-6 травня зібрались у Краматорську:

  • Визначити основні проблеми, які впливають на ситуацію на сході України, а також з’ясувати, яким чином діалог може допомогти у їхньому вирішенні.
  • Продовжити підтримку фахового обміну між фасилітаторами та організаторами діалогів.
  • Ідентифікувати діалогову активність, яка зараз впроваджується на сході України.
  • Дослідити основні напрямки для подальшої роботи з використаннямудосконаленої Платформи підтримки діалогів.


Зустріч у Краматорську відіграла велику роль у дослідженні потенціалу для діалогу у східних регіонах України та основних завдань, які належить вирішити суспільству. Незважаючи на те, що зацікавленість до діалогів через лінію зіткнення підвищилась, Платформа має намір підтримувати діалогові ініціативи й на території, контрольованій урядом України. Цілісний підхід до просування культури діалогу в Україні допоможе працювати з причинами кризи у країні, розвивати стійкість та ефективність діалогових ініціатив.

Created by Miguel Varela on 2016-06-09 15:36:48 UTC

Comments